Free shipping

Kargo ve İade

Money back

Para İade Garantisi

Support

7/12 Destek

Rack Kabinetler bildiğiniz üzere yalın olarak satışa sunulmaktadır. Rack Kabinetlerin içerisine yerleştireceğiniz cihazlar ve yapacağınız yapısal kablolama çalışmaları için, 19”Rack Kabinet / Kabin iç aksesuarlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yazımızda sizlere Rack Kabin / Kabinet iç aksesuarlarının neler olduğu ve ne amaçla kullanabileceğinizi açıklayacağız.

 

19” Rack Kabinet aksesuarlarının başlıcaları;

 

19” Sabit Raflar; Sabit raflar rack kabinler içerisinde kullanılacak olan cihazların 19” sistemine uygun olmadığı yerlerde cihazların yerleştirilmesi ve sabitlenmesi için kullanılmaktadır.

19”Hareketli Raflar; Hareketli raflar da sabit raflar gibi 19”sistemine uymayan veya kabin dışında müdahale edilmesi gereken cihazların kontrolü için kullanılır, üzerindeki ray kızaklar sayesinde cihazınıza dışa taşıma olanağı sunmaktadır.

Rack Fan Modülleri ;  Rack Kabinlerin olmazsa olmazı olan Fan modülleri ile kabin içerisinde yoğunlaşan havayı tahliye etmek için kullanılmaktadır. Böylelikle cihaz çalışma ömrünü arttırırsınız.

Rack Tipi Pdu / Prizler ; Alüminyum yapıda üretilen priz modüleri, kabin içerisindeki elektrik dağıtımını güvenli ve etkin bir şekilde yapmak için tasarlanmış enerji modülleridir. İhtiyaca göre çok fazla çeşit bulabilirsiniz.

Rack Taşıyıcı Ürünler; Rack kabinleri taşıma amaçlı kullanılan ürünlerdir. Tekerlekler, sabit pinyon ayaklar, deprem ayakları, Titreşim önleyici ayaklar, Duvar Taşıyıcılar, Yer Tipi Bazalar, Direk askı aparatları gibi çeşitleri vardır.

Kablo Düzenleyiciler ( Rack Organizer ) ; Bu ürünler ile Rack Kabinet içerisinde kablolarınızın düzenlemesini kolay, düzenli ve müdahale edilebilir olmanızı sağlamaktadır.

Kapama Panelleri ; Kapama panelleri rack kabin ön yüzeyinde kullanmadığınız boşlukları kapatmak için kullanılmaktadır.

Diğer Aksesuarlar; Topraklama sistemleri, Aydınlatma Ürünleri, Kabin tipi klimalar, Çekmeceler, Vida montaj setleri  olarak sıralayabiliriz…

Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yanıtla

E-posta adresiniz yayınlanmaz. Zorunlu alanlar işaretlidir.*